Temyiz Pdf İndir

Temyiz
TEMYİZ
 
Sırlarla dolu bir kasabada bir kişi öldürüldü. 
Bir kişi hapse düştü. 
Ama herkes şüpheli konumunda. 
Gerçeği ortaya sen çıkarabilir misin?
 
Sevgili okur, 
Dava dosyasının çözüme kavuşması için gereken bütün belgeler burada. Dosya, Lockwood kasabasına iki gizemli yabancının gelmesiyle başlıyor, trajik bir cinayetin işlenmesiyle son buluyor. 
 
Bir kişi bu korkunç cinayetten ötürü çoktan hüküm giyip hapse atıldı ancak o kişinin masum olduğuna inanıyoruz. Ayrıca bu olayda daha karanlık sırların bulunduğundan şüpheleniyoruz. 
 
Kasabanın amatör tiyatro topluluğunun oyun hazırlığı ve küçük Poppy Reswick’in tedavisi için başlatılan yardım kampanyasının arasında, hem de herkesin gözleri önünde saklanmayı başarmış bir katil söz konusu. Ancak biz kanıtın bu dosyada, yazışmalardaki satır aralarında saklı olduğunu düşünüyoruz, yalnızca bulunmayı bekliyor. 
 
Bu zorlu görevi kabul edecek misin? Gerçeği ortaya sen çıkarmayı başarabilir misin? 
 
 
*** WATERSTONES YILIN GERİLİMİ ***
*** SUNDAY TIMES YILIN POLİSİYE ROMANI ***
 
 
 “Öyle zekice yazılmış ki… Kendimi kanıtların arasında dolaşıp suçluyu bulmaya çalışan bir stajyer avukat gibi hissettim.” 
Louise Mullins 
 
“Dedektif romanlarını bir üst seviyeye taşıyor. Nadiren karşımıza çıkabilecek bir yapıt.” 
Elizabeth Haynes 
 
 “İddialı bir çıkış romanı… Hallett sinirinizi bozup asabi kahkahalar atmanıza neden olacak.” 
The Times 
 
“Orijinal, dâhiyane ve tamamıyla merak uyandırıcı. Bu dava dosyasını aklınızdan çıkaramayacaksınız. Gerçek bir zafer.” 
Alex North 
 
 “Nefes kesici. Bu sıra dışı ve iddialı tarza bayıldım.” 
Sophie Hannah 
 
“Zekice yazılmış, eğlenceli ve görkemli bir oyun, bir kez oynamaya başladınız mı bir daha bırakamayacağınız türden.” 
Rachel Elliot 
 
“Bir cinayete dair kanıtları inceleme fırsatı elde etmekten haz duyacak okurları fazlasıyla memnun edecek. Hallett takip edilmesi gereken bir yazar.” 
Publishers Weekly 
 
 “Geleneksel bir cinayet romanına orijinal bir ters köşe.” 
Crime Time 
 
“Kendinizi bir dedektif gibi hissetmenizi sağlayacak dâhiyane bir roman. Bu keyifli meydan okumayı kabul etmeden olmaz, çok orijinal bir kitap.” 
Jane Lythell 
 
“Yaratıcı, orijinal ve deha ürünü. Bayıldım ve sizin de bayılacağınıza eminim.” 
Phoebe Morgan 
 
“21. yüzyılın Agatha Christie’si. Amatör bir tiyatro topluluğunda dönen yazışmalar aracılığıyla anlatılan, şaşırtıcı derecede zekice kaleme alınmış bir cinayet romanı.”
The Times
 
“Hayrete düşürecek kadar zekice yazılmış bu suç romanı, Richard Osman’ın kitabını geçiyor. Hallett e-posta yazışmalarından etkileyici bir çıkış romanı ortaya koymayı başarmış.”
The Sunday Times
 
“Son zamanlarda okuduğum en keyif veren kitaplardan biri. Bağımlılık yapıyor. Ensenize kancayı takıp sizi kendisine çekecek, her seferinde bir kanıt daha diye diye sonuna geleceksiniz. Ustaca.”
Alex Pavesi
 
“Sayfalarına yapışıp kalacağınız zarif ve zekâ ürünü bir kitap.”
Mail On Sunday
 
“Çok farklı ve çok doyurucu. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.”
Elly Griffiths

“Elimden bırakamadım. Hallet’ın yazışmalardan oluşan bu romanı çok sürükleyici ve tam da doğru anlarda komik olmayı başarıyor. Okuru olayın tam orta yerine bırakıp bütün o özel mesajlaşmalara ulaşabilen casus bir yazılım hâline getiriyor. Bu mükemmel fikir, son derece zekice işlenmiş.”
Diane Setterfield

“Orijinal, mahirane ve taptaze bir cinayet romanı. Koltuğa çakılıp kalacağınız bir kitap arıyorsanız mutlaka buna bir şans vermelisiniz. Çok ama çok iyi.”
India Knight

“Zalimlik derecesinde bir zekânın ürünü ve son derece sürükleyici.”
Cass Green

“Müthiş bir kitap. Orijinal ve dâhiyane.”
Mel Sherratt

“Ustalıkla kaleme alınmış bu cinayet romanı, amatör bir tiyatro topluluğunun etrafında dönen olaylarda her okuru bir dedektife çeviriyor. Baş döndürücü.”
Metro

“Muzip, komik, kusursuz bir gözlem ve zekâ ürünü. Midsomer Cinayetleri dizisinin daha sofistike ve tatlı hilelerle sunulmuş bir üst seviyesi gibi.”
Kate Griffin

“Ne kitap ama. Daha iyisini yapmak için harekete geçmemi sağladı. Fevkalade.”
Matt Wesolowski

“Taptaze bir soluk, eğlenceli ve son derece sürükleyici. Temyiz amatör bir tiyatro topluluğu ve hasta bir çocuk için yürütülen bir yardım kampanyasının etrafında dönüyor. Dâhiyane.”
Mark Edwards
 
Temyiz modern polisiye romanlarına yepyeni bir soluk getiren, zekice örülmüş bir roman. Sırlarla ve şüpheye düşeceğiniz pek çok anla dolu. Son sayfaya kadar soluksuz okudum, hele o sonu yok mu?!”
Lisa Hall
 
“Son derece orijinal ve sayfalardan fırlayıp canlanan karakterlerle dolu. Tek solukta okumalık bir roman.”
Michelle Frances

“Bayıldım. Epey zorlayıcı, son zamanlarda okuduğum hiçbir şeye benzemiyor. Çok klişe gelecek belki ama gerçekten elimden bırakamadım. Bravo.”
Katie Lowe
 
“Orijinal bir gerilim ve sürükleyici, karanlık detaylar ama bir tutam mizah da olmazsa olmazı. Elimden bırakamadım.”
Catherine Cooper

“Harika bir kitap hatta son zamanlarda okuduklarımın arasında en iyisi. Harika karakterler ve zekice örülmüş kurgu sonuna kadar tahmin yürütmemi sağladı.”
Dan Malakin
 
“Agatha Christie ve İpek’in harika bir karışımı.”
Guy Morpuss QC
 
“Şahane. Başka insanların şahsi e-postalarını okuyor olmanın o tatlı hissini yaşattırıyor.”
S. V. Leonard

“Bu nüktedan gerilim, okuru kendine hayran bırakırken Richard Osman’ın Perşembe Günü Cinayet Kulübü’ne meydan okuyor. Kendi hâlinde bir kasabada geçen bu roman hem eğlenceli hem de ters köşelerle dolu. Kasaba cinayetlerinin amatör insanlarca çözüldüğü romanlardan hoşlananlar için birebir.”
Evening Standard

“Tamamıyla orijinal, örümceğin ağını işlemesi gibi titizlikle örülmüş bir hikâye. Hem çok içten hem de dâhiyane. Elimden bırakamadım.”
Catriona Ward

“Okuru tam da olayların merkezine götürüp bırakan sürükleyici bir cinayet romanı. Gerilim sevenlerin mutlaka okuması gerek. Şaşırtıcı bir çıkış kitabı.”
Michael Wood
 
“Son derece orijinal… Bir çıkış romanı için başlı başına bir yetenek gösterisi.”
Crime Review
 
Temyiz okuduğum en bağımlılık yapan kitaplardan biri. Eşşiz ve nefes kesici tarzı, ilginç ve içinden çıkılması güç karakterleri ve hiç bitmeyen gizem unsuru sayesinde bu roman ilk sayfasından son sayfasına kadar sizi esir alacak.”
Megan Collins
 
Standard Deviation’dan beri hiçbir kitaptan bu kadar zevk almamıştım. Tebrikler, Janice Hallett!”
Louise Voss

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın