Tevgera Kurdi Li Suriya Di Bin Roniye De Pdf İndir

Tevgera Kurdi Li Suriya Di Bin Roniye De
Di sala 1935’an de li gundeki bi nave Qeremaniye ser bi navça. Derbesiye li bakuri Parezgeha Hisiça ez hatim dinyaye. Ew gund bi xwe dikeve aliye Başûr û Rojavayi Derbesiye bi dûrbûna 4 kilo metiran. Bi 600 metri dûri haşine tirene ye ko di navbera Turki û Sûri re derbas dibe.
Ez ji yek im ji malbata Heci.Deryveş ko li Çeremaniye bi civvar dibe. Malbata me hatiye naskirin bi nave Heci Dervveş ko ew bi xwe miroveki zirek û dûrbin bû û hatibû naskirin bi nav û denge xwe ye civaki ko ne tene di nav Ela Azizan de naskiri bû bele di herema Derbesiye bi tevayi de.
Pevvendiyen civaki di dema destpeka xortaniya min de tene şe vveyeki elperesti distandin. Eve yeke rengek ji be saziye dabû jiyana malbata me ya rojane Ji ber ko çûn û hatin li cem me pir bû wek nimûne Kem caran me karibû xwarina xwe li mal bi tene bixwara û wilo ji her demi peşwaziya mevanan dihat kirin û tû sinoren taybet li ber hatina wan tüne bûn. Bi şev û roj mevan her tim hebûn…

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın