The Single Girl’s To-Do List Pdf İndir

The Single Girl’s To-Do List
Rachel Summers loves a to-do list: boyfriend, flat, great job.
 
NOT on the list: being dumped.
 
Best friends Emelie and Matthew ride to her rescue with an entirely new kind of list – The Single Girl’s To-Do List. Rachel doesn’t know it, but it will take her on all kinds of wild adventures – and get her in some romantic pickles too. And then it won’t be a case of what but who she decides to tick off: Mr. bendy yoga instructor, Mr. teenage sweetheart, Mr. persistent ex, Mr. deeply unsuitable.
 
The Single Girl’s To-Do List gives Rachel the perfect heartbreak cure – and proves love is out there if you’re willing to take a chance.
 
Praise for Lindsey Kelk
‘Witty, funny, warm and wise’ Marian Keyes, bestselling author of Grown Ups
 
‘So funny, so romantic, so charming’ Beth O’Leary, bestelling author of The Flatshare
 
‘An absolute joy!… Genuinely funny, engaging and sparkly’ Jane Fallon, bestselling author of Worst Idea Ever
 
‘Swoops you up and fills your heart with such joy’ Giovanna Fletcher, bestselling author of Some Kind of Wonderful
‘Sparkles on the page like champagne in the glass’ Milly Johnson, Sunday Times bestselling author of My One True North

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*