Tüm Yönleriyle Fizik Ders Kitapları Pdf İndir

Tüm Yönleriyle Fizik Ders Kitapları
Bilim ve teknolojideki hızlı değişimin hayatımıza çeşitli yansımaları olmaktadır. Günümüzde internet üzerinden sesli ve görüntülü toplantılar son derece olağan hale gelmiştir. Gerçekleştirmesi kolay ve ekonomik olan bu etkileşme araçları, insanların yoğun işlerinden kopmadan bir araya gelmelerini sağlamaktadır. Eğitim alanında sürekli ve sık biçimde gerçekleşen değişiklikler, bu alanda çalışan bizlerin de sürekli etkileşim içinde olmamızı zorunlu kılmaktadır. Bu durum düzenlenen çevrimiçi çalıştaylarla sağlanmaktadır.

Bu çevrimiçi çalıştayın konusu olan “ders kitapları” ise eğitim dünyamızın en önemli unsurlarından biridir. Günümüze kadar hazırlanmış fizik ders kitaplarını ele almak ve bu konuyu tartışmaya açmak alan eğitimcilerinin başlıca görevlerinden birisi olsa gerek. Ders kitaplarını biçimsel ve içerik yönünden değerlendirmenin dışında yeni ölçütlere uygun ders kitaplarını planlamak gerekmektedir. Bu çevrimiçi çalıştayda ele alınan çalışmaların sözü edilen ihtiyaca cevap verme eğiliminde olduğunu söyleyebiliriz.

Fizik eğitimi alanında çok önemli bir konu olan “ders kitaplarını” tema olarak belirleyip bu akademik tartışmayı internet üzerinden organize eden çevrimiçi çalıştayın değerli düzenleme kuruluna ve bir önceki çevrimiçi çalıştaya katılarak bu önsözü yazma görevini veren değerli katılımcılara selam ve sevgilerimi sunar, bu tür çalışmaların amacına ulaşması için katkı yapanlara teşekkürlerimi arz ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*