Türkiye’de Rum-Yunan Vahşet ve Terörü Pdf İndir

Türkiye’de Rum-Yunan Vahşet ve Terörü
“Asker evlatlarım, Elen çocukları, bugün ecdat ropraklarını fethetmekle İsa’nın en büyük mucizesini göstermiş oluyorsunuz. Bu uğurda ne kadar Türk kanı döküp içerseniz o kadar sevaba girmiş olacaksınız. Ben de bir bardak Türk kanı içmekle onlara karşı olan kin ve nefretimi teskin etmiş olacağım. Haydi, buyrunuz, bütün azizler sizin arkanızda olacak. Atalarımızın toprakları sizleri bekliyor.”
-İzmir Metropolidi Chrisosthomos
(İzmir’i işgal eden Yunan askerini takdis ettikten sonra onların katliam yapmalarını teşvik ettiği konuşma)

“Yunanlar, Türk topraklarına ayak basar basmaz Türk halkına karşı merhametsiz bir savaşa grimişler ve tabi bu arada Yakın-doğuya özgü vahşet hareketlerini de ihmal etmemişlerdi. Verimli menderes vadisini işgal etmişler ve binlerce evsiz kalmış Türk’ü el koydukları toprakların ötesine sürmüşlerdir.”
-Arnold Toynbee

“…Yunan ordusunun hücum ettiği her yerde türk köyleri yakılıyor ve ahali top yekün öldürülüyor veya esir alınıyor, bu arada kadınlar daha barbarca şiddet ve işkenceye maruz kalıyor. Yunan kumandanlığı Kral Andre’nin Yunan ordusuna yol boyu bütün Türk köylerini Yakmak emrine atıfta bulunmuştur. Hatta Yunan ordusu Başkumandanı Papulas Türk köylerinin yok edilmesiemrini vermiştir.”
-Sovyet Dışişleri Halk Komiseri Georgy Chicherin

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın