Vahşi Hayvanlar Canlanıyor 4D+ Kitap (7 Vahşi Hayvan+ Canlanan Kitap+ AR-Mobil Uygulama Pdf İndir

Vahşi Hayvanlar Canlanıyor 4D+ Kitap (7 Vahşi Hayvan+ Canlanan Kitap+ AR-Mobil Uygulama
Vahşi Hayvanlar Canlanıyor 4D+ Kitabı; AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Digete Çocuk tarafından hazırlanmıştır. Set içerisinde bulunan ürünler aşağıdaki gibidir;
Canlanan Kitap: 7 farklı vahşi hayvanı içeren kuşe baskılı Vahşi Hayvanlar Canlanıyor Kitabı
AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi tabanlı “4D+ Canlanıyor” isimli mobil uygulama
Dijital Oyun- AR: Toplam 28 adet, vahşi hayvanlarla oynanan Dijital AR Mobil Oyun
Kullanım kılavuzu: Kitap ön kapağı içinde ve ayrıca TİMSAH ahşap yapboz kullanım kılavuzu 
Aktivasyon Kodu: Kitap ve yapboza özel, 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu
 
Birbirinden farklı 7 vahşi hayvanı canlandırarak keşfedin, oynayarak eğlenin, dinozorlarla birlikte fotoğraf çekilip sevdiklerinizle paylaşın.
 
“Timsah, Goril, Ayı, Yılan, Zebra, Fil, Aslan” Vahşi Hayvanlar Canlanıyor Seti’nde bulunan canlanan vahşi hayvanlardır. TİMSAH, ayrıca büyük boy ahşap yapboz olarak hazırlanmıştır.
 
Hazırlanış metoduyla birçok yönüyle ilk olan Vahşi Hayvanlar Canlanıyor Seti’nin içerikleri, “Milli Eğitim Bakanlığı- Talim ve Terbiye Kurulu” kurallarına göre hazırlanmış ve çocuk gelişim uzmanları tarafından tavsiye edilmiştir.
 
UZMAN KATKILARI
AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’nin kitap ve oyun içeriklerine uygulanmasında, değerli fikirleriyle katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet TEBER ve Klinik Psikolog Talha TOLUNALP’e teşekkür ederiz.
 
 
HAZIRLIK
Yayınevi: Digete Çocuk
Dizi Adı: Çınar, Irmak ve Digiti’nin Keşfettiği Kitap ve Yapbozlar Canlanıyor
AR Mobil Uygulama ve Oyun Yazılımı: Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.
Katkıda Bulunanlar: Klinik Psikolog Mehmet Teber ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp
Metin Yazarı: Zehra Nur Canpolat
Redaksiyon: Raşide Hıdıroğlu
 
ÖZELLİKLER
Vahşi Hayvanlar Canlanıyor Seti’nde bulunan, canlanan kitap, canlanan yapboz, AR Mobil Uygulama ve Dijital AR Oyunlara ait özellikler aşağıdaki gibidir: 
CANLANDIR- Kitap: 4D+ Canlandır Mobil Uygulama’yı App Store veya Google Play’den indirip, aktivasyon kodunu girdikten sonra, tablet veya akıllı telefonun kamerasını canlanan vahşi hayvanlara tutarak veya kitap canlandırma sayfalarını çevirerek, vahşi hayvanları her açıdan inceleyebilirsiniz.
 
 
KEŞFET: AR Teknoloji, animasyon, seslendirme ve özel müziklerle hazırlanan bu bölümde, vahşi hayvanların birçok özelliğini keşfederek eğlenebilirsiniz.
 
ÇAĞIR GELSİN: Tablet veya akıllı telefonun ekranına dokunarak, canlanan vahşi hayvanları istediğiniz yere gelmesi için çağırabilirsiniz.
 
OYNA: Canlanan vahşi hayvanlarla 4 farklı, toplamda ise 28 adet Dijital AR oyun oynanabilmektedir. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenip hem de hayal dünyalarını geliştirebilirler.
 
FOTOĞRAF ÇEK: Canlanan vahşi hayvanlarla tek olarak veya birlikte fotoğraf çekilebilirler.
 
PAYLAŞ: Canlanan vahşi hayvanlarla çekilen fotoğrafları sevdikleriyle veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler.
 
KAZANIMLAR
Hayvanlarla kurulan bağın, çocukların duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkileri olduğu, çocuk gelişim uzmanlarınca ifade edilmektedir. Çocuklarımız farklı özellikleri olan vahşi hayvanlarla tanışarak eğleniyor, öğreniyor, özgüvenleri gelişiyor, üretkenlikleri artıyor ve hayal dünyaları zenginleşiyor
 
NASIL KULLANACAKSINIZ?
İnternete bağlı olduğunuz bir ortamda, tablet veya akıllı telefonunuzun, App Store veya Play Store bölümüne girin. “4D+ Canlanıyor” yazarak, mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirin. Satın almış olduğunuz kitabın iç kapağı içerisindeki ürüne özel aktivasyon kodunu girin. Birbirinden müthiş özellikleri kullanmaya başlayın. Kullanıma ait detaylar, kitap ön kapağı içerisinde izah edilmiştir.
 
Kullanımı görüntülü olarak da izlemek isterseniz, kitap kapağı arkasındaki tanıtım filmi karekodunu okutabilirsiniz.
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ürünü birbirinden farklı iki cihazda kullanabilirsiniz. Ürüne özel lisans kodu süreniz, aktivasyon kodunu kullanıma başladıktan sonra iki yıldır. Ürün Türkiye sınırları için üretilmiştir. Farklı bir ülkede kullanmak için yayıneviyle iletişime geçiniz.
 
DİGETE ÇOCUK HAKKINDA
Digete Çocuk, Çınar, Irmak ve Digiti isimli robot kuşla, dijital dünyanın tehdit ve fırsatlarına karşı, çocuklar ve ailelerde farkındalık oluşturmak için kurulmuş bir yayınevidir. Gerçeklik teknolojileri alanında, Teknoloji bölgesi içerisinde faaliyet göstermektedir.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın