Yaşama Dair Tavsiyeler Pdf İndir

Yaşama Dair Tavsiyeler
Dünyayı mahvetmek için tek bir kişi yeter ama tek bir kişi dünyayı kurtaramaz.

Bu yüzden her birimiz kendi özelimizde daha iyi insanlar olmalıyız.

Bu kitap da kendi özelimizde daha iyi insanlar olmamıza ve faydalanmayı istediğimiz sürece gelişmemize yardımcı olması amacıyla tasarlandı. Kitap boyunca kendi deneyimlerimi, gözlemlerimi, çıkarımlarımı ve bakış açımı sunsam da eserin içeriği bununla sınırlı değil.

Bana göre bir yazarın kitabı, binlerce yazarın kitabını barındırır. Çünkü bir yazar, okur olarak bir kitap okuduğunda, okuduğu kitabın yazarının daha önce okuyup sentezlediği ve kitabına aktardığı birçok içerikle karşılaşır. O içerikleri sentezleyip, kendince yorumlayıp yeni çıkarımlar yaparak içerikler oluşturur. Ve o içerikleri kitaba dönüştürür yazar. Yazarların birçoğu bunu not ederek değil de zihinlerinden otomatikman yapar. Bu yüzden yazar, bir kitap yazarken kendi ifadelerini kullansa da özgün içerikler oluştursa da binlerce yazarın, binlerce kitabını da yansıtmış olur. Bu durum bir okur için harikadır. Çünkü bir kitap okuduğunu zanneden okur, binlerce kitabı da beraberinde okumuş olur.

Bu durum benim yazdığım eserler için de geçerli. Bu yüzden sevgili okurları bu kitap ile binlerce yazarın binlerce kitabını okumaya davet ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*