Yeşil Hoca Kimdir?(cep boy) Pdf İndir

Yeşil Hoca Kimdir?(cep boy)
Zat-ı A’la’nın Kitabü’t Tasavvuf adlı eserinden birkaç cümle …… Demek oluyor ki Tasavvuf, Hikmet-i İslamiyyeden başka bir şey değildir.Menba’ı: Zt-ı Ehaddiyyeti,Cenab-ı Ahmadiyetine feth edilen Zat-ı Ali Baht-ı Nebi Muhammed Aleyhissalatü vesselam,menşe’i de: Cenab-ı Ali Keremallahu zatehu hazretleri olmuşdur.İşte bu hikmet-i mübeccele, ila maşallah meş’ale-i fikr-i beşer olacakdır.Zira ki,suver-i efkarın hepsini mertebe ve makamı ile cami’dir.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*