Yoğun Bakım Hemşireliği & Erişkin Temel Sorunları ve Kanıta Dayalı Bakım Pdf İndir

Yoğun Bakım Hemşireliği & Erişkin Temel Sorunları ve Kanıta Dayalı Bakım
Bu kitabın amacı, hemşire meslektaşlarımız, mezunlarımıza ve yoğun bakım alanlarında klinik uygulamalarını sürdürmekte olan hemşirelik öğrencilerinin hastalarına güvenle optimal bakım sunmalarına yardımcı olacak pratik kanıta dayalı bilgiler sağlamaktır. 
Kitabın içeriğinde erişkin bir yoğun bakım hastasının temel sorunları güncel bilgiler ışığında kanıta dayalı olarak incelenmiştir. Kitap, küresel bir salgın hastalık olarak yoğun bakımlarda önemi gündemden düşmeyen, COVID-19 enfeksiyonuna yer vermesi ile bu alanda hizmet verecek olan özellikle yeni mezunlara bakımda rehberlik sağlayacaktır. Ayrıca, kitabın içerik bilgilerinde yoğun bakım ortamı hasta ve yakınları üzerine etkilerine de yer verilmesi hemşirelik bakımında bir yol haritası niteliği taşımaktadır.   Tüm bu özellikleri ile kitap yoğun bakımda yatan hastayı hemşirelerin değerlendirmelerine, bireyselleştirilmiş bakımı planlamalarına ve bakım hizmetini sunmalarına, etkin bir şekilde işbirliği yapmalarına ve hemşirelik eylemlerinin etkinliğini değerlendirmelerine yardımcı olacaktır. Bu kitap ile meslektaşlarımız ve öğrencilerimiz kanıta dayalı bilgiyi klinik uygulamaya daha kolay aktarabileceklerdir. 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın