Zar Adam Pdf İndir

Zar Adam
Gündelik hayatının monotonluğundan sıkılmış psikiyatrist Luke Rhinehart Manhattan’da eşi ve iki çocuğuyla yaşamaktadır. Hem Batı hem de Doğu felsefelerinin hayatın anlamı olarak sunduğu şeyler onu tatmin etmez ve basit zar atışlarıyla kendi dinini oluşturarak hayatını sonsuza kadar değiştirir. Rhinehart ve hastaları kısa zaman içinde ebedi kurtuluşlarının tek yolunun her şeyi zarların kararına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Rhinehart, seks, madde bağımlılığı ve terapi hakkındaki zar atışlarıyla yeni dinini muhafazakâr davranış ve ahlak çöküntüsünün esprili bir birleşimine dönüştürür. O bu düşünceyle kendi yaşantısını ve dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır. 
 
Zarlar hayatınızı belirlemeye başladığında artık her şey mümkün olmaktadır.
 
Amerikan psikoanalitik kültürünün fütursuz bir parodisi olan Zar Adam eğlenceli, mizahi, şok edici ve insanı altüst eden bir kitap, zamanımızın uluslararası çoksatan kült kitaplarından biri.

“Hafızalardan silinmeyecek bir kitap… Çok zekice kurgulanmış.”
Time Out
 
“Olağanüstü eğlenceli… Gelecekte hayatınızı değiştirebilecek kışkırtıcı fikirlerle dolu. Çok tehlikeli.”
Fort Worth Star-Telegram
 
“Etkileyici bir şekilde yazılmış olağandışı bir roman. Ancak aynı zamanda tehlikeli de. Okuyucular gözlerinden yaş gelene kadar gülecekler.”
David Slavitt
 
“Çok sayıda eğlenceli ögenin olduğu bir cehennem… Rhinehart bir yazar olarak üstün bir performans sergilemiş.”
New York Herald
 
“Eğlenceli ve iyi yazılmış… İlk otuz sayfası çağdaş nihilizm düşüncesinin zekice bir özeti. Zarla yaşamın belirlenmesinin popüler olacağına kuşku yok.”
Time

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*