Zararsız Tek Büyük Şey Pdf İndir

Zararsız Tek Büyük Şey
Nebula En İyi Uzun Öykü Ödülü – Locus En İyi Uzun Öykü Ödülü
Hugo En İyi Uzun Öykü Adayı – Theodore Sturgeon Onur Ödülü Adayı
Britanya Fantazi Ödülü – En İyi Kısa Roman Adayı
Dünya Fantazi Ödülü – En İyi Kısa Roman Adayı
Shirley Jackson Ödülü – En İyi Kısa Roman Adayı
 
Brooke Bolander, Zararsız Tek Büyük Şey’de, iki büyük tarihsel trajediye yönelik alternatif bir kurguya imza atıyor. 1900’lü yılların başında radyasyon zehirlenmesine maruz kalan ve tarihe Radyum Kızları olarak geçen bir grup fabrika işçisinin acı dolu öyküsü ile halka açık bir törenle elektrik verilerek infaz edilen Topsy adlı filin kan dondurucu öyküsü, tek bir anlatıda kesişiyor.
Zararsız Tek Büyük Şey, kadın hakları, işçi hakları ve hayvan hakları üzerine güçlü bir söyleme sahip olmasının yanında, hikâye anlatıcılığının da önemini vurgulayan, sert ve derin bir kitap.
 
“Bolander, Le Guin’in edebi genlerini taşıyor.” -JOHN SCALZI
“Güzelliğiyle ezip geçen bir eser. Bolander sessizlerin sesi olmayı başarıyor.” -HELEN MACDONALD
“Güzel kurgulanmış ve oldukça yaratıcı.” -WARREN ELLIS
“Hoş, hüzünlü, kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz ve mütemadiyen meydan okuyan bir kitap.” -KEVIN HEARNE
“Nefis bir dille anlatılmış acımasız bir öykü.” -CHUCK WENDIG

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın