Zirvelerden Gönüllere Pdf İndir

Zirvelerden Gönüllere
Bakkaloğlu Hocamız tarafından kaleme alınan takriz yazısıyla sizi başbaşa bırakıyoruz:
“Hayatın mahiyetine, amacına, özüne dair çarpıcı yaklaşımlar içeren; insanı en derinlerinden sarsan, can evinden vuran, uyaran, (içinde bulunduğu) gaflet uykusundan uyandıran/ikaz eden, özüne döndüren, onun gözünü açıp ufkunu genişleten bir hikmetler/erdemler seçkisi… Üstelik bunlar, mâneviyât sahasının “özü-sözü bir” zirve şahsiyetlerine ait… Yani elinizde mânevi hastalıklarımız/dertlerimiz için denenmiş, tecrübe edilmiş ahlakî reçeteler/kürler var. Hayatı ve içindekileri tartarken neyin aslında kaç kuruş ettiğini/etmediğini/etmesi gerektiğini gösteren hassas kriterler… Bir başucu kaynağı mahiyetinde, elinizden bırakamayacağınız güzellikte bir antoloji… Her gün bir “doz”alınmasıyla bizi dünyanın cazibesine kapılmaktan ve kendimizi kaybetmekten koruyabilecek manevi bir detoks ve rot-balans… “Bir söz okudum hayat(a bakış aç)ım değişti!” dedirtecek ve tekrar tekrar okuduğunuzda bıktırmayacak, çarpıcılığından bir şey kaybetmeyecek çok sayıda (s)öz var bu kitapta. Enes Hoca, bir “mücevher ustası” titizliğiyle en çarpıcı olanları seçmeye ve en güzel şekilde dilimize aktarmaya gayret etmiş. Sıra sizde… Okuyun ve çarpılın…Hangi sözün/sözlerin sizi çarpacağı, hangisinin kaç volt çarpacağı, sizin hazır bulunmuşluk seviyenize bağlı… Okuyun ve sevdiklerinize hediye ederek okutun… Zirvelere tırmanmak isteyen gönül(lü)lere, o zirveleri mesken tutmuş âbidevî şahsiyetlerden paha biçilmez tavsiyeler…  Hem “Zirveler”e hem de bizi onların sohbetleriyle buluşturan Enes Balı Hoca’ya selam, takdir ve şükranlarımla…”

Almalı mı?
Tüm Arapçaseverlere ve dahi bu hikmetler seçkisinden ibretler edinmek isteyenlere ısrarlı tavsiyemizdir. 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın